fbpx

Інтермаг-Бор

bormax

рідке концентроване добриво із вмістом бору В-11% (150 гр/л).

(Бор знаходиться у легкодоступній органічній формі – бороетаноламін)

Це легкозасвоюване добриво для листкового підживлення, призначине для рослин які особливо потребують великої кількості бору в достпній формі (для швидкого ліквідування дефіциту бору в рослинах).

Застосовується в якості листкового підживлення методом дрібнокрапельної обробки водним розчином (обробку можна поєднувати з розчином сечовини, сульфатом магнію 1- водним або 7- водним, а також з додаванням одного з комплексних або однокомпонентних добрив ІНТЕРМАГ).

Рекомендується при вирощуванні: ріпаку, цукрового буряка, зернобобових, кукурудзи, картоплі, тютюну, овочів, квітів, садів і кущів, виноградників та полуниці.

Середня норма добрива: 0,8-1,0 л/га при одному позакореневому підживленню (витрата робочого розчину 200-800 л/га) залежно від виду культури, стану ґрунту і рослин, та етапу вегетаційного періоду.

Рекомендована кількість позакореневих підживлень протягом вегетаційного періоду – 2-5 обробок.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НОРМ ТА СТРОКІВ ПІДЖИВЛЕНЬ

1,0 л/га

200-400      л/га

ЦУКРОВИЙ БУРЯК I підживлення – у період 4-6 справжніх листків; II – в період змикання рядків; У випадку гострої недостачі (дефіциту) бору виконати 3-4 підживлень з інтервалом в 7 днів.
РІПАК  Навесні: I – на початку вегетації; II – у період зеленого бутона; Інші можливі для виконання підживлень періоди – на початку цвітіння, у період опадання квіткових пелюсток. Восени: одна обробка в період формування розетки (друга половина жовтня).
ЗЕРНОБОБОВI КРУПНОНАСІННІ I – у період 7 листків або утворення бутона; II – перед цвітінням.
ЗЕРНОБОБОВI ДРІБНОНАСІННІ I – через 3 тижні після початку весняної вегетації; II – перед цвітінням (не пізніше ніж за 3 тижні перед збиранням на корм худобі).
КУКУРУДЗА  I – у період формування стебла; II – через 2 тижні після першої.
КАРТОПЛЯ  I – у період бутонізації; II – у період формування зеленої ягоди.
ТЮТЮН I – на початку періоду росту; II і III – з інтервалом в 2 тижні після першої.
0,8 л/га
300-400      л/га
ОВОЧЕВІ КУЛЬТУРИ, КВІТИ I – за висоти рослини 10-15 см (3 тижні після висадження розсади); II – 10 днів після першого підживлення (але не пізніше ніж за 4 тижня перед збиранням).
1,0 л/га

500-800     л/га

ПЛОДОВО-ЯГІДНІ ДЕРЕВА Й КУЩІ Навесні: I – на початку цвітіння; II – у період обпадання квіткових пелюсток; III – через 2 тижні після цвітіння. Восени: одне підживлення перед опаданням листя (рекомендована норма добрива – 3-4 л/га).
РОЗСАДНИКИ ДЕРЕВ I – наприкінці травня; II – наприкінці червня.
ПОЛУНИЦЯ  I – у період бутонізації; II – на початку цвітіння.
1,0 л/га
500-1000    л/га
ВИНОГРАД I – на початку цвітіння; II – через 7-10 днів після першого підживлення;